II LIGA RUGBY 2013/14

1.Legia Warszawa       34 p.

2.IGLOO RC Ruda Śl.    30 p.

3.KSR Wrocław             15 p.

4.BBRC Łódź                 12 p.

5.BC Nowy Sącz            11 p.

6.AZS Zielona Góra        5 p.

 

MP KOBIET RUGBY 7 2013/14

1.Ladies Gdańsk           34 p.

2.Tygrysice Soch.         24 p.

3.BlackRoses Poznań 19 p.

4.Diablice Ruda Śl.       18 p.

Licznik Odwiedzin
Home "15" II Liga 2013/14 4 kolejka NA CZELE TABELI

NA CZELE TABELI

Do czterech przedłużyliśmy, serię wygranych meczów w rozgrywkach  II ligi. Co warte po raz kolejny podkreślenia, wszystkie zwycięstwa odnieśliśy na wyjazdach jako, że względu na prace remontowe na orzegowskiej Burloch Arenie rundę jesienną rozgrywamy poza Rudą Śląską.

Lider tabeli II ligi w całej okazałości

 

 

Kolejną wygraną odnieślliśy w niedzielę 20 października br.nad Biało-Czarnymi Nowy Sącz, 36:22(17:8). Był to nie najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Popełniliśmy bardzo wiele błędów indywidualnych, w pierwszej połowie piłka często wypadała nam do przodu, słabo szarżowaliśmy i nie bronili zespołowo.

Krzysztof Jopert w akcji

W przypadku drużyny z Nowego Sącza jak się okazało nie miało to wpływu na końcowy wynik, jednak w ostatniej jesiennej kolejce ligowej zagramya decydujący mecz z Legią w Warszawie (także do tej pory wygrała wszystkie swoje mecze), który to mecz trzeba zagrać na naszym najwyższym poziomie.

Pytanie brzmi czy mecz w Nowym Sączy to typowy słabszy dzień, który zdarzyć się może każdej drużynie, czy też zdecydowana obniżka formy? Całą prawdę poznamy już niedługo w Warszawie - w meczu rozstrzygającym o tytule "mistrza jesieni".

Motywacja to podstawa

W Nowym Sączu dla IGLOO punktowali: Patryk Maniecki i Krzysztof Płusa po 10 pkt. (każdy po 2 przyłożenia), Piotr Tokarski 6 pkt. (3 podwyższenia), Michał Markowski i Marcin Greinert po 5 pkt. (każdy po 1 przyłożeniu)

IGLOO RC: Gawron, Nowak, Jopert, Markowski, Muc, Maniecki, Rogowski, Mańkowski, Płusa, Tokarski, Siwula, Greinert, Jurczyński, Łętowski, Kołodziej. Ponadto zagrali: Bal, Mazella, Kłosowski, Stankiewicz, Januszkiewicz.

 

Więcej zdjęć w Galerii 2

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Rugby Club Ruda Śląska jest
dofinansowywany przez
Urząd Miasta Ruda Śląska w formie wsparcia
realizacji zadań
publicznych
z zakresu wspierania
i upowszechniania
sportu w Rudzie Śląskiej
w 2014 r.

SPORTOWE SZKOLENIE
GRUP SENIORSKICH:
40 000 PLN

SPORTOWE SZKOLENIE
DZIECI I MŁODZIEŻY:
25 000 PLN

ORGANIZACJA ZAWODÓW
SPORTOWYCH
O ZASIĘGU KRAJOWYM:
1 500 PLN

więcej